Menu
Sepetiniz
ARFA ICF Hızlı İnşaat Teknolojisi

Hakkımızda

Avrupa’da 1979 yılından bu yana yenilikçi anlayışla tecrübeli ve kaliteli hizmet için yaklaşık 40 yıldır Almanya'da konusunda lider Magu Yapı Sistemleri Magu Teknik İşbirliği ile 'Arfa Yapı' tarafından Türkiye'ye sunulmaktadır.

Bugün mimarlar, mühendisler, müteahhitler kendi inşaatını kendi yapacakları, zaman ve paradan tasarruf edecekleri, güvenli, depreme dayanıklı, hızlı, izolasyonlu, kontrol edilebilir çağdaş bir yapı sistemine ihtiyaç duymaktadır.

Arfa Yapı Sistemi hem izolasyon hem kalıcı beton kalıbı özelliğindedir. Sistem yüksek değerde ısı ve ses izolasyon özelliği kazandıran polistrenden üretilmiştir. Modüler kalıp sistemi, kalıcı kalıp elemanlarının radyejeneral temel üzerine lego prensibi dahilinde dizilmesi, mekan duvarlarının, döşemelerinin, çatılarının oluşturulması ve modüler demir donatı montajının yapılması dahilinde kalıp aralarına beton dökmesi esasına dayanır. Amaç; sığınak gibi güvenli betonarme perde kabuk duvar, çatı ve döşemelerden oluşturulacak mekan yaşam odalarını depreme dayanıklı özellikte, çift yalıtım özelliği ile enerji tasarruflu ve konforlu olarak ekonomik standartta Arfa Yapı Sistemi ile hızlı inşa etmektir.

Arfa ICF Evlerine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Evinizin yapılması için temel şart; inşaata hazır imarlı bir arazinizin olmasıdır.Böyle bir araziniz veya parselasyonu tamamlanmış arsanız varsa tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.
Model ev kataloğumuzdan seçeceğiniz evleri size özel seçeneklerle donatıp hayalinizdeki ev konseptini yaratıyoruz.
Ev sözleşmesi yapılmasıyla birlikte uzman planlama büromuz,evinizin yapılması ile görevlendirilir.
Evinizin yapılması iki aşamada gerçekleştirilir;
Ev geliştirme ve proje çizim hizmetleri Evinizin projesinin hazırlanmasına tarafımıza vereceğiniz yetki ve vekaletiniz ve proje yapım sözleşmesiyle başlanır.
2.Evinizin inşaata yapı izni ve finansman cevabı geldikten sonra başlanır. Tecrübeli yapı kontrollerimiz tüm yapı işlerini yapıya uygunluğunu ve işlerin kalitesini kontrol edip yapı malzemelerinin sevkini düzenlerler. İnşaat yapım aşamalarına bağlı olarak inşaat yapım sözleşmesiyle iş programına bağlı olarak kısa sürede bitirilir. Eğer inşaatın ilerlemesini engelleyici mücbir sebebler yoksa inşaatın her safhasının süresini garanti ediyoruz.

Hayalinizdeki Ev-Site İçin Mesleki Planlama -Danışmanlık -Finansman

Emlak ve arazi geliştirme Bir ev,bir site veya kent ölçeğinde planlama hizmeti veriyoruz. Gösterilen model ev tiplerinin değişik yapı çeşitleriyle ilgili ilave özellikleri olan veya olmayan planlamayı da kapsayan konularda ev geliştirme hizmetleri yapıyoruz. Enerji danışmanlığı dahilinde eviniz için enerji sertifikası düzenliyoruz. Finansman hizmeti sunuyoruz ve ilgili başvurularınız için gerekli evrakları hazırlıyoruz. İnşaat uygulama hizmetleri dahilinde evinizin tamamlanma süresini garanti ediyoruz.

Güvenli Arfa ICF için Bize Ulaşın

Design, Hosting & Support By Shopgez.com

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

Whatsapp Destek